Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ PODOBA LIGY V POŽÁRNÍM ÚTOKU NA CHRUDIMSKU - realita, nebo absurdita... aneb řekněte nám více

 

AHOJ VŠEM HASIČKÁM A HASIČŮM,

JELIKOŽ MÁME SOUTĚŽNÍ SEZONU ZA SEBOU A  TU DALŠÍ PŘED SEBOU, JE NA MÍSTĚ OTÁZKA: 

 "CO BUDE DÁL? " 

JISTĚ KAŽDÝ Z VÁS, KTERÝM NENÍ AŽ TAK LHOSTEJNÁ DOSAVADNÍ ÚROVEŇ LIGY (POTAŽMO ZÁVODŮ A VÝKONŮ) MÁ SVOJI PŘEDSTAVU, JAKÝM SMĚREM BY CHTĚL/LA, ABY SE  ZÁVODY V POŽÁRNÍM ÚTOKU DO BUDOUCNA V CHRUDIMSKÉM OKRESE VYVÍJELY. 

PROTO PROSÍM VYJÁDŘETE SE K NÁVRHU PRAVIDEL

A KE

VŠEMU CO BYSTE CHTĚLI VYLEPŠIT OHLEDNĚ LIGY V POŽÁRNÍM ÚTOKU PRO ROK 2012 A POMOZTE ZMĚNIT NĚCO DŘÍVE, NEŽ ZASE BUDE POZDĚ NA DISKUZE  

ZDE VÁM PŘEDKLÁDÁM PŘEDBĚŽNÝ NÁVRH PRAVIDEL, KTERÉ SESTAVIL MILAN BLEHA Z LUKAVIC S NĚKTERÝMI ÚPRAVAMI, KTERÉ BYLY DOPLNĚNY PO SCHŮZCE V HORCE A MOHLI BY SLOUŽIT JAKO ZÁKLAD K NĚČEMU NOVÉMU:

NÁVRH PRAVIDEL PRO ROČNÍK LIGY 2012 KE STAŽENÍ ZDE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj přátelé,

(Milan Lukavice, 10. 11. 2011 21:40)

Bývalo zvykem, že ligové soutěže se řadily mezi ty nejlepší a nejatraktivnější a týmy, které se účastnily ligy se těšily obdivu a uznání. Letošní ročník bohužel začal odstoupením poloviny týmů a proběhl tak tiše, že kdo se nezajímá ani neví, že nějaká liga existuje. Ti co vědí marně pátrají po netu a hledají výsledky...
Asi je čas přestat jen nadávat na vyhlašovatele a začít něco dělat, aby další ročník nevypadal podobně.
Jen ještě upřesním-
návrh co je ke stažení u nás na stránkách jsme začali tvořit už na jaře za trochu jiným účelem, takže proto ten divný název. Protože podle některých názorů má hlavu a patu rozhodli jsme se ho předložit jako inspiraci pro ligová pravidla. Napište co si o tomto návrhu myslíte. Jaké změny by jste v něm udělali? Alespoň bude z čeho čerpat pro další kroky. M.

Re: Ahoj přátelé,

(pekis, 27. 1. 2012 11:24)

Co do obsahu mi tam chybi nakres drahy (bez zadni startovni cary) a k pozadavkum na saci kos bych mozna doplnil minimalni vysku.

Dulezitejsi nez pravidla je ale to, kdo to vsechno bude organizovat. Ty ses toho sice ujal, ale na jednoho cloveka je toho moc. Kdo bude dohlizet na to aby se ty pravidla dodrzovaly? Protoze podle me nebyl az tak velkej problem to, co bylo v tech pravidlech napsany, ale to, ze kazdej dodrzoval jen to, co se mu hodilo.